Fleur Delacour Altıncı Filmde Yok!

Clémence Poésy, MTV'ye verdiği bir röportajda, Melez Prens filmi için onunla bir bağlantıya geçilmediğini, bu yüzden de altıncı filmde olmayacağını söyledi.

Şunu da hatırlatayım ki, Clémence, In Buges aldı filmde Deli-Göz Moody'yi canlandıran Brendan Gleeson ve Lord Voldemort'u canlandıran Ralph Fiennes ile birlikte oynuyor. (Harry'yi sürekli öldürmeye çalışan Voldemort'u oynayan Ralph'ın filmdeki karakteri yine bir katil ve adı Harry)

"Komik, değil mi?" diyor Clémence. "Ralph'la bu konuda dalga geçmiyoruz , ama belki artık geçeriz. Brendan'la daha önce tanışmıştım ve gerçekten çok tatlıydı. Kostümüyle çocukları korkutmayı sevdi ve bunu bütün settekilere gösterdi, onlar da 'Onu gözünle nasıl yapıyorsun?'diyip duruyorlardı."

Clémence'in de çocukları korkutmakta ondan aşağı olmadığını da söyleyeyim. "Bunu yazmazsanız iyi olur," diye şaka yapıyor. "Çocuklar güçlerim olduğunu sanıyor ve ben de ' Dikkatli olun, yoksa sizi bir kurbağaya çeviririm, öğrendim!' diyebiliyorum. Bu yüzden kimseye cadılık gücüne sahip olmadığımı söylemeyin."

Kaynak için
buraya tıklayınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !